PENZION

Kavárna a penzion REICHL se nachází v centru města Králíky. Jedná se o nově zrekonstruovanou historickou vilu z roku 1928. V přízemí se nachází stylová kavárna, v prvním poschodí je pět pokojů, které slouží k ubytování hostů. Hosté mají možnost parkovat svá vozidla v oploceném areálu objektu. 

Detailní popis penzionu

Kavárna a penzion REICHL se nachází v centru města Králíky, nedaleko Velkého náměstí. Vila je umístěna v rozlehlé zahradě, kde mohou hosté parkovat svá vozidla. Nechybí zde ani lyžárna. V luxusní kavárně nabízíme zákusky a dorty vlastní výroby, lahodnou illy kávu, horké nápoje, domácí limonády, kvalitní moravská vína vinařství Hruška, prémiové pivo Velvet, domácí palačinky, rozpékané bagetky a toasty a mnoho dalších nápojů a pokrmů. V prostoru kavárny je hostům rovněž podávána snídaně, případně večeře. Ve večerních hodinách je kavárna vyhrazena pouze pro ubytované hosty. V prvním poschodí jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje, 1 dvojlůžkový pokoj s přistýlkou a 1 apartmán s dvěma ložnicemi (celkem pět lůžek). U všech pokojů je vlastní sociální zařízení, fén na vlasy, satelit, televize, možnost připojení WIFI, možnost připojení vysokorychlostního internetu přes kabel, minibar, hotelové pantofle.

Popis pokojů

Pokoje jsou menší a útulné. Podlahu kryjí koberce. V předsíňce je umístěna věšáková stěna a zrcadlo. V každém pokoji je manželská postel, která se dá rozdělit na dvě samostatná lůžka, dle přání hosta. Dále je v každém pokoji šatní skříň, psací stolek a minibar. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, fénem na vlasy, žebříkovým radiátorem.

Otevírací doba recepce

Obsluha kavárny poskytne hostům po příjezdu všechny potřebné informace.

Gastronomie

V prostoru kavárny je hostům podávána snídaně, která je v ceně ubytování. Snídaně je servírovaná. Hosté mají možnost si objednat rovněž večeři. V příjemném prostředí kavárny si hosté mohou pochutnat na výborné kávě, domácích dortech a posedět si u skleničky dobrého moravského vína nebo míchaného nápoje či piva. Naší pýchou je vysoce kvalitní zmrzlina vlastní výroby.

Popis okolí

V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. Králicko je jednou z nejméně ekologicky poškozených oblastí v České republice, a proto i ideální oázou klidu pro strávení dovolené. - Sportovní areál - atletika, pískoviště a trampolína pro děti, stolní tenis, kluziště, hřiště (50 m) - Městské muzeum Králíky (200 m) - Vojenské muzeum (1,5 km) - Československé pohraniční opevnění z let 1935-1938 - Hora Matky Boží - poutní místo klášter a kostel (3 km) - Dolní Morava - rekreační centrum, lyžování, běžky, turistika, bobové dráhy, stezka v oblacích, zábavné parky pro děti (8 km) - Buková Hora - lyžování (8 km) - Králický Sněžník - chráněná krajinná oblast, turistika - Suchý vrch - houbaření, běžky, turistika - Pastvinská přehrada - rybolov, koupání, kanoistika - Možnost návštěvy sousedního Polska

Dopravní dostupnost

Vlakové nádraží je 10 minut chůze, autobusové nádraží pak 15 minut chůze.