„Stylové ubytování se snídaní“

Penzion REICHL

ideální místo v létě i v zimě

Plánujete víkend či dovolenou? 

Penzion situovaný do rozlehlé zahrady tvoří pět komfortních pokojů v prvním patře nově zrekonstruované historické vily z roku 1928, přímo nad stylovou kavárnou.

Samozřejmostí je parkování v oploceném areálu objektu či vydatná snídaně.

Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou. 

Dvoulůžkové pokoje bez přistýlky

pokoje č.3 a č.4 [2 + 0] 

fotografie 360° pokoj č.3 a č.4   

dvoulůžkové pokoje bez přistýlky

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

pokoj č.2 [2 + 1]

fotografie 360° pokoj č.2

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

 Dvoupokojový apartmán s pěti lůžky

pokoj č.1  [5 + 0]

fotografie 360° pokoj č.1

dvoupokojový apartmán s pěti lůžky

Spokojenost hostů je náš největší cíl. Proto myslíme na sebemenší detail.

Pokoje jsou vybaveny vším, co ke svému spokojenému pobytu potřebujete. Počínaje pohodlnými lůžky pro Váš klidný a posilující spánek, přes televizi s mnoha programy, bezdrátový vysokorychlostní internet, pro ještě vyšší rychlost a bezpečí doplněný o možnost připojení kabelem, až po příjemné detaily jako vysoušeč vlasů, bezplatný minibar či měkké a pohodlné trepky, které báječně uleví Vašim nohám po celý den sevřeným ve sportovní či společenské obuvi.

Něco k večeři? Ovšem! 

Napište nám, na co máte chuť, a my Vám to připravíme. Tradiční jídelní lístek u nás nehledejte. Kuchyně tradiční i dietní. Vše čerstvé, jakostní a skvělé chuti.

Důvody, proč na dovolenou za námi.

Králicko leží na rozhraní dvou horských masivů - Orlických hor na severozápadě a Králického Sněžníku, tvořícího bránu do Jeseníků, na severovýchodě. V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. Králicko je jednou z nejméně ekologicky poškozených oblastí v České republice, a proto i ideální oázou klidu pro strávení dovolené.

V těsném sousedství penzionu Reich leží Sportovní areál Králíky - atletika, pískoviště a trampolína pro děti, stolní tenis, kluziště, hřiště. Městské muzeum Králíky na Velkém náměstí je vzdáleno cca 200 m. Vojenské muzeum Na Cihelně (1,5 km) se nachází v objektu patřícím do Československého pohraničního opevnění z let 1935-1938. Hora Matky Boží s poutním místem, klášterem a kostelem se tyčí necelé 3 km daleko. Asi 8 km od Králík se rozprostírá rekreační středisko Dolní Morava - centrum lyžování sjezdového i běžeckého, ideální pro rodinnou turistiku. Centrum vedle lávky zavěšené vysoko nad údolím horního toku řeky Moravy skýtá možnost využití bobové dráhy – jedné z nejdelších v ČR. Najdete zde známou Stezku v oblacích či zábavné parky pro děti. Centrum zimních sportů Buková Hora v Červené Vodě využívá obou svahů hřebenu Suchého vrchu k vyžití všech vyznavačů sjezdového lyžování. Jako cíl celodenního výletu se nabízí samotný Králický Sněžník - chráněná krajinná oblast, dostupná jak z české, tak i polské strany. Ostatně i návštěva sousedního Polska stojí za to. Na polském úpatí Králického Sněžníku najdete půvabné Vlčí vodopády v Miedzygorzie či Medvědí jeskyni s vyhlášenou krápníkovou výzdobou.

Služby penzionu

Snídaně v ceně

Ubytovaní hosté mají servírovanou snídani v ceně ubytování.

Večeře

Po náročném dni večeři? Ovšem! U nás je možno večeři dokoupit.

Parkování vozidel

Samozřejmostí je parkování v oploceném areálu objektu zdarma.

Recepce

Hostům je k dispozici obsluha kavárny.

WiFi

Zároveň je možné využít stabilní internet přes kabelové připojení.

Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny psacím stolem, plochou TV, minibarem, trezorem, vlastní koupelnou, toaletními potřebami a fénem.

Denní úklid

Ložní prádlo, ručníky a hotelové pantofle jsou u nás samozřejmostí. Společné prostory jsou uklízeny každý den, pokoje dle přání hostů.

Hotovost i karty

Přijímáme hotovost i platební karty. Hostům, kteří k nám cestují za prací, vystavíme fakturu.

Nechte si vrátit DPH a ušetřete.

Na základě našich daňových dokladů mohou podnikatelé a firmy uplatnit odpočet DPH.