PENZION

Spokojenost hostů je náš nejvyšší cíl. Proto myslíme na sebemenší detail.

Stylový penzion situovaný do rozlehlé zahrady tvoří pět komfortních pokojů v prvním patře nově zrekonstruované historické vily z roku 1928, přímo nad luxusní kavárnou.

Pokoje jsou menší a útulné s vlastní koupelnou. Jsou vybaveny vším, co ke svému spokojenému pobytu potřebujete. Počínaje pohodlnými lůžky pro Váš klidný a posilující spánek, přes televizi s mnoha programy, bezdrátový vysokorychlostní internet, pro ještě vyšší rychlost a bezpečí doplněný o možnost připojení kabelem, až po příjemné detaily jako vysoušeč vlasů, trezor, bezplatný minibar či měkké a pohodlné trepky, které báječně uleví Vašim nohám po celý den sevřeným ve sportovní či společenské obuvi.

Samozřejmostí je parkování v oploceném areálu objektu či vydatná servírovaná snídaně.

Něco k večeři? Ovšem!

Napište nám, na co máte chuť, a my Vám to připravíme.  Kuchyně tradiční i dietní. Vše čerstvé, jakostní a skvělé chuti.

Plánujete víkend či dovolenou? Ideální místo v létě i v zimě!

Králicko leží na rozhraní dvou horských masivů - Orlických hor na severozápadě a Králického Sněžníku, tvořícího bránu do Jeseníků, na severovýchodě. V létě Vám Králicko nabízí ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku, v zimě pro sjezdové a běžecké lyžování. Králicko je jednou z nejméně ekologicky poškozených oblastí v České republice, a proto i ideální oázou klidu pro strávení dovolené.

V těsném sousedství penzionu Reich leží Sportovní areál Králíky - atletika, pískoviště a trampolína pro děti, stolní tenis, kluziště, hřiště. Městské muzeum Králíky na Velkém náměstí je vzdáleno cca 200 m. Vojenské muzeum Na Cihelně (1,5 km) se nachází v objektu patřícím do Československého pohraničního opevnění z let 1935-1938. Hora Matky Boží s poutním místem, klášterem a kostelem se tyčí necelé 3 km daleko. Asi 8 km od Králík se rozprostírá rekreační středisko Dolní Morava - centrum lyžování sjezdového i běžeckého, ideální pro rodinnou turistiku. Centrum vedle lávky zavěšené vysoko nad údolím horního toku řeky Moravy skýtá možnost využití bobové dráhy - jedné z nejdelších v ČR. Najdete zde známou Stezku v oblacích či zábavné parky pro děti. Centrum zimních sportů Buková Hora v Červené Vodě využívá obou svahů hřebenu Suchého vrchu k vyžití všech vyznavačů sjezdového lyžování. Jako cíl celodenního výletu se nabízí samotný Králický Sněžník - chráněná krajinná oblast, dostupná jak z české, tak i polské strany. Ostatně i návštěva sousedního Polska stojí za to. Na polském úpatí Králického Sněžníku najdete půvabné Vlčí vodopády v Miedzygorzie či Medvědí jeskyni s vyhlášenou krápníkovou výzdobou.

Cestou zpět se pak můžete zastavit na lahodného čerstvého pstruha na rybí farmě v Kamienczyku, příhraniční vesničce vzdálené necelých 10 km od Králík. Konec konců - můžete tam dojet i na elektrokole, jehož zapůjčení je možné zprostředkovat.

Nechte si vrátit DPH a ušetřete.

Na základě našich daňových dokladů mohou podnikatelé a firmy uplatnit odpočet DPH.